Ahoj som rád že si si našie čas, a teší ma že sa ti páči web aj fotky, určite sa budem snažiť aj naďalej. Dík a tiež praje vela úspešných záberov.
Kniha návštev
Dík
Dátum: 04.09.2012 | Vložil: Michal
Pozdrav
Dátum: 04.09.2012 | Vložil: Bohouš
Ahoj Michale,máš hezké fotky,jen tak dál,stránky se mi líbí,dal jsem si je do oblíbených.Přeju hodně fotografických zážitků :-)
S pozdravem Bohouš